Ravage   ● Archief    ● Overzicht 1989    ● Overzicht #35

UIT: NN #35 van 13 JULI 1989


KOLOFON

Komkommers deze week: opdrachtgever tot Irangate luncht met nederig metaalarbeider van de Lenin-werf in het voormalige Dantzig. Hopen dat 'ie bloedworst lust; iets anders is in het moderne Polen voor een modaal metaalarbeider niet te krijgen.

Pieter Willem spreekt met Nelson. Net als hier hebben ze ook dáár op 6 september verkiezingen. PW doet daar niet aan mee, maar wil wél de geschiedenis in als die Suidafrikaanse president, die Mandela vryheit verskaf hê. Apartheid wordt er niet mee afgeschaft. Polen krijgt een aanmoedigingsfooi.

Nelson en Lech zijn braaf. Maar de Revolutie? Komkommers deze week. Ook met vakantie? Lees jij dit als Bush allang weer in z'n Witte Huis zit? Als Nelson vrij is? Lech president van Polen? Na de Revolutie misschien...?

Wij ploeteren door. Eens per twee weken halen wij de komkommers uit de brievenbus. Dat doen we weer op vrijdag 21 juli; voor de grote. Augurken en zilveruitjes tot woensdag 26 juli, 's middags 16.00 uur. Alles op Van Ostadestraat 233-d, 1073 TN Am*dam.

Abonneren? Stort f 20,= (instellingen f 30,=) voor 8 nummers op giro 5859751 tnv Ver. Ostadeblade ovv 'nieuwe abo'. Adverteren? 6x9 cm (of 9x6) kost f 50,=; 6x18 of 18x6 f 100,=, en 12x18 (of 12xI8...) f 200,=. Bellen mag ook: 020-761773. Geen fax.